Tipobet365 Giriş

Slot Oyunlarının Ödeme Sistemleri

12 Ekim 2021 Posted in Genel by Yorum yapılmamış

Klasik slotlar, kazanmanız için genellikle orta sıra olmak üzere yalnızca 1 ödeme çizgisi vererek işleri basitleştirir. Bu, benzer sembollerin bu tür tek ödeme çizgisine gelmesini sağlarsanız, kazanırsınız demektir. Ancak tüm slotlar bu ödeme yapısını üstlenmez. Oynarken kafanızın karışmaması için, seçtiğiniz slotu aşağıdaki ödeme sistemlerine göre sınıflandırın:

Soldan Sağa Payline Bazlı Ödeme Sistemi

Bir slot, soldan sağa ödeme çizgilerine göre ödeme yapıyorsa, slotun en solundan sağa doğru aktif ödeme hatlarında en az 3 benzer sembolü hizalamayı her başardığınızda size kazanç verir.

Bu yapıya sahip slot oyunlarına örnekler:

  • Titans of the Sun by Microgaming
  • The Royal Family by Yggdrasil
  • Ogre Empire by Betsoft Gaming

Çift Yönlü Ödeme Sistemi

Bu ödeme yapısına sahip herhangi bir oyun, hem en soldaki makaradan sağa hem de en sağdaki makaradan sola ödeme çizgilerinde oluşturulan kombinasyonlardan kazanmanıza izin verir. Yani örneğin 20 ödeme çizgili bir oyun bu sisteme sahipse, oynamak iki kat daha fazla ödeme çizgisine sahip olmak gibidir.

Bu yapıya sahip slot oyunlarına örnekler:

  • Reactor by Red Tiger Gaming
  • Starburst by NetEnt
  • Crystal Sun by Play’n GO

Toplu Ödeme Sistemi

Bir küme ödeme sistemi alan slotların ödeme çizgileri yoktur. Bu oyunlar, makaralarda benzer sembollerden oluşan bir küme oluşturursanız ödeme yapar. Küme nedir? Bu, aynı türden bitişik semboller olan en az 5 veya bazı başlıklarda 4’lü bir gruptur.

Bu yapıya sahip başlıklara örnekler:

  • Emoji Planet by NetEnt
  • Spinfinity Man by Betsoft Gaming
  • Viking Runecraft by Play’n GO

Ödeme sistemleri bilgisi ile bir sonraki slot oyununuzun sizi nasıl ödüllendireceğini bilirsiniz. Bunun da ötesinde, büyük kazanma fırsatları ekleyen modern slot oyunlarını keşfetmeye hazırsınız. Bu yüzden daha fazla slot oynayın ve kazanmanın daha benzersiz yollarını görün. Bunun için de Wonodds sitesini tercih edebilirsiniz.

Ne kadar çok yeni slot oyunu denerseniz, slot oyunlarının ne kadar eğlenceli olabileceğini o kadar çok keşfedeceksiniz. Bu nihai çevrimiçi slot oyun rehberinin yardımıyla, bedava döndürmeler, Wilds, Scatters, çarpanları, bonusları ve farklı slot içi gibi daha özel özellikleri oynamaktan ve görmekten kesinlikle keyif alacaksınız.